Енцефалографічні обстеження головного мозку: ехоенцефалографія, реоенцефалографія, електроенцефалографія

Обстеження проводиться на сучасному обладнанні, яке було встановлено у закладу у 2016 р. Кожного року в кабінеті проходять обстеження понад 1000 осіб.

Обстеження проводяться за направленням лікаря та попереднім записом.

Режим роботи: ПН-ПТ: 8.30 – 13.00

Отримати додаткову інформацію та записатися на обстеження можна у кабінеті функціональної діагностики у стаціонарному відділенні лікарні (1-й поверх).

ЕХО-ЕГ, ЕЕГ, РЕГ – це дослідження, які призначаються пацієнтам для дослідження головного мозку.

ЕХО-ЕГ – ехоенцефалограма – це метод дослідження головного мозку, при якому вимірюється ширина III шлуночка мозку, зміщення серединних структур головного мозку (М-ЕХО).

ЕЕГ – електроенцефалографія – це метод дослідження функціонального стану головного мозку шляхом реєстрації його біоелектричної активності. На голову людини одягається спеціальна шапочка з електродами-антенами, які з’єднані з приладом. Сигнали, що надходять з кори головного мозку, передаються на електроенцефалограф, який перетворює їх в графічне зображення (хвилі).

РЕГ – реоенцефалографія є одним з найбільш ефективних і простих способів діагностики кровообігу головного мозку. РЕГ судин головного мозку безпечний метод діагностики, не має протипоказань і може бути призначений пацієнту будь-якого віку. Дослідження проводиться за допомогою спеціального записуючого пристрою – реографа.

Показаннями є: епілептичні припадки, непритомність, черепно-мозкові травми, психічні розлади, енурез, ВСД, головний біль, артеріальна гіпертензія, мігрень, порушення мозкового кровообігу, струс головного мозку, травми голови, зниження зору.

Реоенцефалографія призначається для діагностики ураження судин головного мозку, контролю кровообігу в мозку після перенесених травм або операцій, для оцінки гіпертензії, для оцінки стану мозку (при ЧМТ, енцефалопатії, аденомі гіпофіза, після ішемії або інсульту) для діагностики ВСД і СВД.

Обстеження проводяться за направленням лікаря та попереднім записом

Григор'єв Артур Юрійович

лікар-невропатолог, вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи - 24 роки.