тут появится виджет
Ревматологічний кабінет

Корчевська Ганна Ігорівна

лікар першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 15 років

Ревматологічний кабінет, який функціонує в структурі КНП «Харківська міська лікарня №28»ХМР, надає висококваліфіковану ревматологічну медичну допомогу жителям району обслуговування.

Ревматологічна допомога надається в кабінеті №31, який розташован на 2 поверсі в правому крилі будівлі поліклініки.

Ревматичні хвороби розглядаються у всьому світі як одна з найбільш розповсюджених патологій та як одна з найбільш значущих медичних та соціально-економічних проблем сучасного суспільства. Ревматичні хвороби суттєво знижують якість життя, призводять до значних витрат на охорону здоров’я і негативно впливають на національну економіку.

Лікар-ревматолог кабінету займається ранньою діагностикою та лікуванням ревматологічної патології, до якої відносяться:

– системні захворювання сполучної тканини (системний червоний вовчак, системна склеродермія, дифузний еозинофільний фасциіт, дерматополіміозит, хвороба і синдром Шегрена, змішане захворювання сполучної тканини, панікуліт, антифосфоліпідний синдром); васкуліти (гигантоклеточний артеріїт, неспецифічний аортоартеріїт, хвороба Кавасакі, вузликовий поліартеріїт, гранулематоз Вегенера, синдром Черджа-Стросса, геморагічний васкуліт та ін);ревматична поліміалгія;ревматоїдний артрит;

ювенільний ревматоїдний артрит;спондилоартрити (анкілозуючий спондилоартрит, псоріатичний артрит, реактивні артрити, артрити при хронічний запальних захворюваннях кишківника);артрити, що викликаються інфекційнимиагентами;подагра;остеоартроз;фибромиалгия;остеопороз;пороки серця, обумовлені хронічною ревматичної хворобою,гостра ревматична лихоманка і інші.

При необхідності лікар-ревматолог направляє пацієнтів на обстеження і лікування в ревматологічне відділення стаціонару, яке функціонує в структурі КНП «Харківська міська лікарня №28» ХМР.

     Сучасна діагностика і лікування лікарем кабінету проводиться із застосуванням можливостей кабінету функціональної діагностики (ЕКГ, мамографія, ЕхоКГ, добовий моніторинг ЕКГ та АТ; УЗД органів черевної порожнини та нирок, РВГ, ФГДС, рентгенографія суглобів, ОГК, ЕЕГ, РЕГ та ін.), фізіотерапевтичного кабінету.