тут появится виджет
Лабораторне відділення

Лабораторія проводить внутрішньолабораторний контроль якості і бере участь в програмі міжлабораторного контролю якості. Результати контрольних досліджень – задовільні.

Клініко-діагностична лабораторія Харківської міської лікарні здійснює обслуговування поліклініки (включаючи жіночу консультацію КНП «Харківський міський пологовий будинок № 3» ХМР) і трьох стаціонарних відділень :   терапевтичного , кардіологічного, ревматологічного.

Клініко-діагностична лабораторія є лабораторією загального типу, де виконуються загальноклінічні, гематологічні, біохімічні і імунологічні дослідження.

Лабораторія відповідає критеріям атестації і атестована на проведенні вимірів у сфері розширення державного метрологічного контролю.

Клінічний відділ лабораторії розташований на першому поверсі поліклінічного відділення лікарні. Біохімічний відділ лабораторії знаходиться у будівлі стаціонару на другому поверсі.

Гематологічний відділ робить забір крові щодня з 7.00 до 9.00 . Проводить наступні дослідження:клінічний аналіз крові, глюкоза крові, РМП, клінічний аналіз сечі, аналіз сечі по НечипоренкоЮ аналіз сечі по Зімницкому, кал на яйця-глистів, кал на приховану кров.

Забір венозної крові на біохімічні дослідження та групу крові проводять в маніпуляційному кабінеті поліклінічного відділення.

Хворим стаціонару забір крові проводиться у відділеннях стаціонару.

Обстеження проводяться за направленням лікаря.

Оснащення відділення:

Напівавтоматичний 4-х канальний коагулометр LabAnalyt 610

 

 

 

 

 

Мочевой аналізатор (CITOLAB Reader 300)

 

 

 

 

Біохімічний аналізатор (фотометр РМ 2111)

 

 

 

 

Аналізатор гематологічний автоматичний DF-50

 

 

 

 

 

 

Маркова Лариса Олександрівна

Завідувач лабораторії, лікар – лаборант вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 26 років

КУЗНЕЦОВА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

лікар-лаборант, друга кваліфікаційна категорія, стаж роботи 14 років