Лабораторне відділення

Лабораторія проводить внутрішньолабораторний контроль якості і бере участь в програмі міжлабораторного контролю якості. Результати контрольних досліджень – задовільні.

Клініко-діагностична лабораторія Харківської міської лікарні здійснює обслуговування поліклініки (включаючи жіночу консультацію КЗОЗ «Харківський міський пологовий будинок № 3») і трьох стаціонарних відділень :   терапевтичного , кардіологічного, ревматологічного.

Клініко-діагностична лабораторія є лабораторією загального типу, де виконуються загальноклінічні, гематологічні, біохімічні і імунологічні дослідження.

Лабораторія відповідає критеріям атестації і атестована на проведенні вимірів у сфері розширення державного метрологічного контролю.

Клінічний відділ лабораторії розташований на першому поверсі поліклінічного відділення лікарні. Біохімічний відділ лабораторії знаходиться у будівлі стаціонару на другому поверсі.

Гематологічний відділ робить забір крові щодня з 7.00 до 9.00 . Проводить наступні дослідження:клінічний аналіз крові, глюкоза крові, РМП, клінічний аналіз сечі, аналіз сечі по НечипоренкоЮ аналіз сечі по Зімницкому, кал на яйця-глистів, кал на приховану кров.

Забір венозної крові на біохімічні дослідження та групу крові проводять в маніпуляційному кабінеті поліклінічного відділення.

Хворим стаціонару забір крові проводиться у відділеннях стаціонару.

Обстеження проводяться за направленням лікаря.

Маркова Лариса Олександрівна

Завідувач лабораторії, лікар – лаборант першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 26 років

КУЗНЕЦОВА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

лікар-лаборант, друга кваліфікаційна категорія, стаж роботи 14 років