ПРО НАС

Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня № 28" Харківської міської ради розташована у Лісопарковій зоні міста. У 2018 році лікарні виповниться 64 роки.

Лікувальний заклад має І ступінь акредитації.

До складу лікарні входить стаціонарне відділення розраховане на 130 ліжок, до складу якого входять кардіологічне, терапевтичне та ревматологічне відділення. Поліклінічне відділення, а також його структурний підрозділ ЦПМСД (терапевти, лікарі загальної практики сімейної медицини). Поліклінічне відділення розраховано на 492 відвідування в зміну, де надається кваліфікована медична допомога майже 47 427 тисячам дорослого населення за 20 лікарськими спеціальностями у 2 зміни.

Колектив лікарні налічує понад 193 співробітників - лікарів, медичних сестер, молодшого медичного та адміністративного персоналу.

Свідченням високого рівня кваліфікації фахівців закладу є наступні показники: 60 відсотків лікарів і 68 відсотків середнього медичного персоналу має вищу і першу кваліфікаційні категорії.

Сьогодні КНП "Міська лікарня № 28" ХМР - це сучасний лікувально-діагностичний заклад  що надає стаціонарну допомогу мешканцям обслуговування МЛ № 28, МП № 10 та МП № 25, а також мешканцям усіх районів м. Харкова

За останній період у лікарні значно покращилась матеріально технічна база. Так, протягом 2016-2017р. було придбано за бюджетні кошти нове медичне обладнання, а саме: автоклав паровий "K-100-3", мікроскоп бінокулярний "Микард-5", термостат "ТС-1/80", офтальмоскоп "KaWePicohight E-55", прилад ультразвуковий скануючий "ULTIMA PA expert".

"Міська лікарня № 28" Харківської міської ради працює БО "Регіональний медичний фонд", за допомогою якого, у 2016-2017р. було закуплено наступне медичне обладнання:  комплекс діагностичний "Regina" у складі каналів РЕО, ультразвуковий медичний прилад для ЕХО - енцефалографічних обстежень "Сономед", електрокардіограф "ECG-600G/HE ACO LTD", регістратор натискань програмований "С4-12".

Харківська міська лікарня №28